Kodak Express No 200 s.r.o
Kodak Express No 200 s.r.o
Třída ČSA 270, Hradec Králové 500 03
tel.: 49 551 11 83, mobil: 602 526 124
E-mail: no200@no200.cz
www.no200.cz
Úvod » Kontakty » Informace o firmě

Informace o firmě

KODAK EXPRESS No 200 s.r.o.

Firmu Kodak Express No 200 s.r.o znají dobře nejen profesionální fotografové, ale i amatérští milovníci zvěčněné krásy a nezapomenutelných okamžiků. Od dubna 1997 sídlila v ulici V kopečku, Hradec Králové.

V roce 2004, k výročí sedmiletého působení v Hradci Králové připravila pro své věrné zákazníky grandiózní dárek. Ze stísněných prostor v domě č.p. 82 získala přestěhováním do sousedního objektu na rohu křižovatky u Grandu, důstojné prostory pro svou velice rozmanitou činnost.

V roce 2018 tedy změnila působište potřetí a snad i naposledy. Nově nás najdete na adrese třída ČSA 270, přibližně 40m daleko z ulice V kopečku.

A co firma KODAK EXPRESS No 200 s.r.o. nabízí na svých pultech?

Samozřejmě, že širokou škálu digitálních i klasických fotoaparátů všech renomovaných značek. Nechybí také veškerý sortiment fotomateriálů od filmů, rámečků , fotoalb až po brašny, paměťové karty, baterie a jiné doplňky pro fotografující nadšence.

K prioritám nabízených služeb patří zhotovení a zpracování fotografií. Aby vyšli vstříc zákazníkům a uspokojily přání zájemců o co nejkvalitnější a co nejrychlejší služby, vybavila se tato firma jedním z nejmodernějších minilabů, které v České republice najdete. Noritsu QSS 3701 HD zaručuje špičkovou kvalitu snímků. Umožňuje zpracování klasických i digitálních fotografií, převod kinofilmů na CD, pořizování kalendářů, vizitek, multi obrázků aj. Nejenže je toto japonské zařízení výrobně všestranné, ale je také velmi rychlé, čímž dovoluje zkrátit dodací lhůty. Jestliže ještě včera jste měli zakázku přichystanou k převzetí do 24 hodin nebo do odpoledne, dnes je to prakticky na počkání, což lze považovat za výrazné zefektivnění služeb.

To však není zdaleka vše, čím Vás KODAK EXPRESS No 200 s.r.o. překvapí. Zřízením volně přístupných zákaznických stanic tzv. kiosků dovoluje lidem vstoupit přímo do výrobního procesu, respektive zhotovovat si fotografie přímo na místě a na počkání. Ze všech digitálních medií, ale i mobilních telefonů si mohou snímky zpracovat podle svých představ, nebo vypálit na CD. Vyzkoušejí si tak vlastní cit pro grafické ztvárnění.

Ale ani tím péče o spokojenost zákazníků zdaleka nekončí. Pro mimohradecké profesionály i amatéry a všechny, kdož se nechtějí zdržovat a zatěžovat cestou do prodejny a počkat si na dovršení svého díla, se nabízí internetová sběrna. Přímo z domova nebo pracoviště stačí zaslat zakázku na adresu: sberna.no200.cz. Zpracované fotografie lze vyzvednout osobně v prodejně nebo mohou být zaslány zpět.

V nepřetržitém provozu je i profesionálně vybavený fotoateliér, kde zhotovují klasické i reklamní fotografie.

Je-li vaším přáním velkoplošná fotografie, pak jste na správné adrese. Zařízení EPSON Stylus PRO 9800 pak umožňuje uspokojit poptávku veřejnosti po velkoplošných fotografiích. Je možné si vybrat jakýkoliv formát, ale i jejich povrchovou úpravu z několika variant.

Za zmínku stojí rovněž klidová zóna prodejny. Při šálku oblíbené kávy nebo chlazeného nápoje, si v příjemném prostředí prohlédnete výstavu, vaše zhotovené fotografie a můžete popřemýšlet o koupi fotoaparátu, či jiného zboží. Zdejší odborníci Vám nejen ochotně a bezplatně poradí při výběru, ale i nezištně pomůžou při odstranění drobných závad Vašeho přístroje.

Přijďte se na známou adresu KODAK EXPRESS No 200 s.r.o., třída ČSA 270 v Hradci Králové sami přesvědčit. Těšíme se na Vás!